Harry Potter: Hogwarts Mystery

1.15.1

3.9

49

Resmi Android Harry Potter oyunu

774.9k

Bu uygulamayı oyla

Harry Potter: Hogwarts Mystery, resmi Harry Potter lisanslı bir macera oyunudur. Burada prestijli Hogwarts Büyücülük Okulu'ndaki öğrencilerin günlük yaşamlarını sürdürme görevini üstlenebilirsiniz. Her seviyeden başlayarak, kız ya da erkek öğrenci arasında seçim yapın ve kendi benzersiz avatarınızı oluşturun. Kıyafetinizi, ten renginizi, saç stilinizi, yüz özelliklerinizi ve çok daha fazlasını seçin.

Harry Potter: Hogwarts Mystery oyunundaki maceranız sınıflandırmayla başlar, fakat sadece bu kez sahip olmak istediğiniz eve kendiniz karar verebilirsiniz. Kıyafetinizi, cilt rengini, saç stilinizi, yüz özelliklerini ve daha fazlasını seçin. Gryffindor, Hufflepuff, Ravenclaw ve Slytherin'den birini seçin ve tabi ki diğer karakterlerle etkileşim kurarak oyunda yükseldikçe, kendi kasanız için puan kazanır (ya da kaybedersiniz).

Her sınıfta genellikle gösterilen parlak nesnelerden biriyle etkileşim kurarsınız. Nesnelerden birini aldığınızda, enerjinizi kaybedeceksiniz, ancak oyun içindeki yeni içeriğe erişmek ve seviyenizi yükseltmek için yakıt temin eden deneyim puanları elde edersiniz. Örneğin, bazı cevaplar veya saç modelleri yalnızca Harry Potter: Hogwarts Mystery'deki belirli bir seviyeye geldiğinizde kullanılabilir.

Harry Potter: Hogwarts Mystery'nin en iyi taraflarından biri de popüler kitap ve filmlerdeki en sevilen karakterlerden biriyle etkileşime girebiliyor olmanız. McGonagall, Dumbledore ve Snape hepsi öykülerden hayata geçirildi. Üstelik onlarla konuşabilirsiniz.

Harry Potter: Hogwarts Mystery, olağanüstü bir macera oyunudur. Grafikleri parlak - yine de The Sims'i anımsatıyor - genel olarak verdiği his rakipsiz; karakterlerin cazibesi ve karizması da cabası. Şu anda hareketli bir Harry Potter severi heyecanlandırmayı başaracak bir isme bakıyoruz.
Gereksinimler

Android 4.4 ya da üst sürümü gerektirir.

Uptodown X